DOVERUN

Bežecká sezóna 2021 opäť so zľavami pre poistencov Dôvery

Bežecká sezóna 2021 opäť so zľavami pre poistencov Dôvery

 Napriek neľahkej situácii spôsobenej pandémiou sa nám aj v tomto roku podarilo dohodnúť pre vás zľavy na štartovnom na už tradičných bežeckých podujatiach.

Šport je zdravý, šport pomáha telu i duši, šport všetci potrebujeme. Preto sme sa opäť stali partnermi bežeckých podujatí od Bratislavy, cez Žilinu až po Košice. Veríme, že sa ich podarí zorganizovať tak, aby si ich mohol každý užiť „naživo“.

Prvé dve podujatia, na ktoré vás pozývame, sú Wings for Life a Barlatón. Obe sú charitatívne, preto na štartovnom zľavy nie sú. Celé vyzbierané štartovné totiž ide na pomoc ľuďom s hendikepom.

Barlatón pomáha konkrétnym jednotlivcom i rodinám s inak obdarenými detičkami z liptovského regiónu a Wings for Life podporuje výskum, ktorý pomáha ľuďom po úraze chrbtice postaviť sa späť na nohy. Ak by nebolo možné usporiadať ich ako klasické hromadné podujatia, budú mať virtuálnu podobu. Pomôžme spolu tým, ktorí behať po vlastných „zatiaľ“ nemôžu!

terminy2021.png

V júni a v auguste ožijú maratónom Banská Bystrica, Rajec i Malé Karpaty, kde sa pobeží kros Baba Kamzík. Na všetkých troch podujatiach môžete využiť 4 € zľavu na štartovnom.

V septembri vás čaká ČSOB Bratislava Marathon a Žilinský polmaratón. Aj na týchto behoch máme pre vás zľavnené štartovné. V Žiline 2 € a v Bratislave 4 € na polmaratóne a maratóne, 2 € na ostatných disciplínach (okrem detských behov).

A október nemôže byť bez Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach – opäť so zľavami pre vás. Podobne ako v Bratislave – o 2 € zaplatia poistenci Dôvery menej na minimaratóne a o 4 € menej na polmaratóne a maratóne.

Dôležité! Počet zľavnených miest je limitovaný – čím skôr sa zaregistrujete, tým vyššia je vaša šanca, že zaplatíte menej.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi