DOVERUN

V roku 2020 opäť s výhodami pre vás

V roku 2020 opäť s výhodami pre vás

Aj v roku 2020 sa bežcom oplatí byť v Dôvere. Okrem už tradičných výhod, ako je lacnejšie štartovné na vybraných podujatiach a hodnotných cien, máme pre našich poistencov aj novinky.

Jar

Sezónu zliav otvárame 16.2. v Bratislave behom párov Valentínsky Dôverun Ty a Ja, kde každý z dvojice beží 5 km a vyhráva pár s najlepším súčtom časov. Pri online registrácii ušetríte 2 eurá.

V marci vás radi uvidíme vo Svite na krosovom polmaratóne Memoriál Jána Svočáka. Keďže vyzbierané štartovné poputuje na pomoc ľuďom so svalovou atrofiou, bude bez zľavy. Kvôli tejto chorobe sa život končí oveľa skôr, ako by si človek zaslúžil. Čím viac sa nás postaví na štart, tým viac pomôžeme.

Zato pri registrácii na aprílový ČSOB Bratislava Marathon máme pre vás zľavu 4 eurá na maratón a polmaratón a 2 eurá na minimaratón, desiatku a štafetu. Nezmeškajte príležitosť bežať lacnejšie, registrácia je už v plnom prúde!

Ak sa ako bežec cestám vyhýbate, takisto v apríli máme pre prvých 300 zaregistrovaných Dôverákov zľavu aj na kros v Malých Karpatoch Salomon Baba - Kamzík a to vo výške 4 eurá bez ohľadu na to, ktorú trasu si vyberiete.

20190608_161321.jpg V máji vás pozývame do Liptovského Mikuláša na Barlatón. Je to druhé charitatívne podujatie, ktoré už niekoľko rokov podporujeme a je určené bežcom, cyklistom i chodcom. Výťažok zo štartovného tu tiež putuje na pomoc ľuďom s hendikepom. V minulých ročníkoch sa účastníci takto pozbierali chorým deťom na špeciálny kočík, rehabilitácie či hendikepovaným športovcom na handbike.

Leto

V júni na vás čaká Banskobystrický maratón, vďaka čomu na štartovnom takisto zaplatíte za polmaratón a maratón menej o 4 eurá. Musíte však byť medzi prvými 300 zaregistrovanými bežcami, ktorí sú poistení v Dôvere. Maratón v Bystrici štartuje netradične v podvečerných hodinách, vďaka čomu má jedinečnú atmosféru a dobieha sa so západom slnka. Treba zažiť...

Nezabudli sme ani na obľúbený Moon run – 5.6. v Bratislave na vás čaká zľava 2 eurá zo štartovného. Tiež sa vraciame na Rajecký maratón so zľavou 4 eurá pre prvých 300 registrovaných Dôverákov na 21 i 42 km.

Jeseň

Moon run sa pobeží aj v jeseni, presne 1.10. v Nitre, kde pri online registrácii taktiež budete mať 2-eurovú zľavu na štartovnom. Máme záujem pokračovať aj v partnerstve s Medzinárodným maratónom mieru v Košiciach, aby ste na ňom tiež mohli využiť zľavu zo štartovného.

Pripravili sme pre vás nové bežecké darčeky a ceny, napríklad návleky na ruky, vitamíny, dresy 4F, športtestery Garmin, knihy, lekárske prehliadky a mnohé ďalšie. Sledujte preto náš web a facebook, aby vám žiadna neušla.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi