DOVERUN

Ako trénuje najrýchlejší Slovák? Vyhrajte tréning s Jánom Volkom

Ako trénuje najrýchlejší Slovák? Vyhrajte tréning s Jánom Volkom

Ak chcete oživiť svoj bežecký tréning niečím naozaj výnimočným, máte jedinečnú príležitosť. Traja z vás budú môcť robiť tréningových sparingpartnerov nášmu najlepšiemu šprintérovi Jánovi Volkovi.

Žiadne podávanie uterákov, ale riadna majstrovská drina priamo pod vedením jeho atletickej trénerky Nadi Bendovej alebo silového trénera Roberta Kresťanka. V prípade, že si chcete túto drinu vyskúšať na vlastnej koži, napíšte nám na adresu beh@dovera.sk a svoj mejl označte ako „tréning s Volkom“. Pripojte zopár riadkov o sebe – svoje meno, priezvisko, telefonický kontakt, koľko máte rokov, ako dlho beháte, prečo beháte a prečo by ste chceli zažiť tréning s Jánom Volkom. Mejly nám posielajte do 31. októbra 2018

Jedinou podmienkou je váš súhlas na zasielanie bežeckého newslettra. Ak ste nám ho ešte nedali, stačí vám na hlavnej stránke tohto webu kliknúť na banner "ODBER NEWSLETTRA", vložiť svoju mejlovú adresu a zakliknúť súhlas.

Troch z vás vyberieme a pozveme na Jankov tréning v Bratislave, ktorý si budete môcť užiť v piatok 9. novembra 2018 od 16.00 hod. V prípade zlého počasia sa tréning uskutoční v posilňovni, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou prípravy strieborného medailistu z halových majstrovstiev Európy. Zároveň môžete získať cenné rady pre svoju bežeckú prípravu priamo od špičkových trénerov, ktorí stoja za Volkovým úspechom.

Dobrá správa pre bežcov poistených vo VšZP a v Unione – prihlásiť sa na tréning môžete aj vy, poistenie v Dôvere v tejto súťaži nie je podmienkou.

Štatút súťaže

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi