DOVERUN

Na Rajecký i košický maratón a ďalšie behy lacnejšie

Na Rajecký i košický maratón a ďalšie behy lacnejšie

 13. ČSOB Bratislava Marathon, teda druhé tohtoročné podujatie, na ktorom mohli bežci poistení v Dôvere bežať lacnejšie, je za nami. Blížia sa však aj ďalšie bežecké skvosty, na ktorých môžete ušetriť.

Tretie z pretekov, na ktoré sme našim poistencom v tomto roku dohodli zvýhodnené štartovné, budú Cross Country Baba - Kamzík s Mitickou. Prihlásiť sa na ne môžete do 24. apríla, štartový výstrel zaznie 29. apríla. Prvých 300 prihlásených bežcov poistených v Dôvere získa zľavu na štartovnom vo výške 4 eurá. Vyskúšajte si niektorú z troch tratí v dĺžke 16, 26 alebo 53 kilometrov v prostredí Malých Karpát!

Prihlasovať sa už môžete aj na Moon Run-y, ktoré sa bežia pri splne mesiaca. Košický Moon Run 29. mája a bratislavský Moon Run o mesiac neskôr - 28. júna. Bežci poistení v Dôvere majú zľavu na štartovnom 2 eurá.

A spustená je aj registrácia na Rajecký maratón. Tento vraj najkrajší a najťažší maratón na Slovensku sa pobeží 11. augusta, prvých 300 poistencov Dôvery na ňom tiež môže bežať o 4 eurá lacnejšie, než ostatní.

V tomto roku sa vraciame aj do Košíc na Medzinárodný maratón mieru. Hoci odštartuje až 7. októbra, registrácia naň je už v plnom prúde. Aj tu máme pre prvých 1000 zaregistrovaných našich poistencov zľavu na štartovnom vo výške 4 eurá pre polmaratón a maratón a 2 eurá na minimaratón.

Bežcom sa oplatí byť v Dôvere ;-)


 

Zľavy na štartovné a iné výhody

SÚŤAŽ: Zabehni si stovku s Jánom Volkom

 Chcete si vyskúšať beh na 100 m s najrýchlejším Slovákom všetkých čias? Zapojte sa do našej súťaže, troch z vás zoberieme na nezabudnuteľné stretnutie s Jankom Volkom.

Staňte sa našimi fanúšikmi