DOVERUN

Nábeh na Alzheimera sa dá "vybehať"

Pridané 11. feb 2020

Doc. MUDr. Barbara Ukropcová, PhD. z Biomedicínskeho centra SAV už 10 rokov svojimi výskumami dokazuje, že senior, ktorý pravidelne cvičí, vie okrem iného oddialiť a spomaliť Alzheimera i Parkinsona.

Časť športových odborníkov nebude platiť zdravotné odvody

Pridané 13. dec 2019

Tréneri, inštruktori, fyzioterapeuti, športoví maséri, rozhodcovia, delegáti, hlásatelia, časomerači, zapisovatelia a ich športové zväzy či športové kluby nebudú od 1.1.2020 platiť odvody na zdravotné poistenie z príjmov zo „zmlúv o výkone športového odborníka“.

Beh mi pomohol víťaziť nad depresiami

Pridané 21. nov 2019

 Už 37 rokov žije s manio-depresívnym syndrómom, ktorý jej pomáhajú zvládať lieky.Vďaka behu jej však dnes stačí len ich štvrtinová dávka.

36 059 kilometrov za 5 dní

Pridané 18. okt 2019

 Za každý odbehnutý kilometer jedno euro pre Národný ústav detských chorôb. To bol zmysel podujatia No Finish Line, ktoré sme podporili nielen ako generálny partner.

Chceš mať doma tričko šampióna?

Pridané 26. sep 2019

 Už túto sobotu sa vydajú na 50 km trať MS v Dohe chodci Matej Tóth a Mária Katerinka Czaková. Tipnite si, ako ju zvládnu a vyhrajte tričko Slovenského olympijského tímu!

Zľavy na štartovné a iné výhody

SÚŤAŽ: Zabehni si stovku s Jánom Volkom

 Chcete si vyskúšať beh na 100 m s najrýchlejším Slovákom všetkých čias? Zapojte sa do našej súťaže, troch z vás zoberieme na nezabudnuteľné stretnutie s Jankom Volkom.

Staňte sa našimi fanúšikmi