DOVERUN

Nezabudli ste? Garminy žrebujeme už o chvíľu

Nezabudli ste? Garminy žrebujeme už o chvíľu

 Potešili by vás pod stromčekom nové Garminy Forerunner 945? Už o tri týždne žrebujeme dvoch víťazov, nezabudnite nám do konca novembra poslať svoje výsledky z bežeckých pretekov.

Zrušenie, posunutie alebo zmena podujatí na virtuálne poznačilo aj našu súťaž Dobehni si pre svoj Garmin. V porovnaní s minulým rokom ste nám do nej poslali až o tretinu menej výsledkov. Ešte stále vám však ostáva do konca novembra niekoľko dní, aby ste zvýšili svoju šancu na výhru.

Ak ste poistení v Dôvere, pošlite nám do 30. novembra na adresu beh@dovera.sk svoje výsledky z pretekov, ktoré ste absolvovali v tomto roku. Môžu byť aj virtuálne.

Podstatné je, aby mali aspoň 2 km a z výsledkovej listiny aby bolo jasné, že ste sa pretekov zúčastnili, kedy to bolo a ako sa tie preteky volali. Ak preteky nemali výsledkovú listinu, môže to byť aj diplom alebo iný dôkaz. Podrobnosti a štatút súťaže nájdete tu.

Výhercov „malej ceny“ vyžrebujeme 2. decembra a hlavnú cenu – Garminy Forerunner 945 pre jedného muža a jednu ženu budeme žrebovať 9. decembra.

Bez možnosti zúčastniť sa riadnych pretekov u mnohých bežcov výrazne klesá motivácia trénovať. Všetkým vám držíme palce, aby ste tú svoju nestratili a vždy si radšej vybrali aspoň relaxačný výbeh namiesto pohodlia gauča.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi