DOVERUN

Dôverun liga má víťazov, ešte stále však môžete získať 1000 iWattov

Dôverun liga má víťazov, ešte stále však môžete získať 1000 iWattov

Od 200 do 2060 eur získali víťazné kluby v Dôverun lige cez aplikáciu iWatt. V prvom kole si výhru rozdelilo 11 a v druhom kole 12 klubov. Bežci im poslali spolu 6 megaiWattov, čo je energia, ktorá, keby bola reálna, rozsvietila by dve malé dediny.

Ligu spustila zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s aplikáciou iWatt. „Chceli sme v tomto korona čase pomôcť opäť rozbehať Slovensko, preto sme víťazným klubom darovali spolu 10-tisíc eur,“ vysvetľuje riaditeľ úseku služieb poistencom Dôvery Branislav Jendroľ.

Prvé kolo prebehlo začiatkom leta, druhé trvalo od augusta do 15. septembra. Princíp súťaže spočíval v tom, že o umiestnení klubov (bežeckých, atletických či triatlonových) rozhodovali ich fanúšikovia. A to tak, že sami museli športovať, následne svoj výkon premeniť cez aplikáciu iWatt na energiu a tú cez appku poslať svojmu vyvolenému klubu.

Zoznam víťazných klubov nájdete na tomto webe.

1000 iWattov pre každého

Aj keď Dôverun liga už skončila, ešte stále je možné získať 1000 iWattov od Dôvery a použiť ich buď na získanie výhod pre seba alebo podporu športových klubov v inej lige v rámci iWattu.

Dôvera dáva tento bonus až do 30. septembra každému záujemcovi bez ohľadu na to, či je v nej poistený alebo nie. A to buď na webe www.dovera.sk/iwatt1000 alebo v ktorejkoľvek jej pobočke.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi