DOVERUN

Aj deti môžu virtuálne súťažiť

Aj deti môžu virtuálne súťažiť

Svoje virtuálne preteky majú aj žiaci základných škôl. hýbsadoma! je celoslovenská súťaž, v ktorej medzi sebou súperia školáci z celého Slovenska v jednoduchých športových disciplínach, ktoré sa dajú robiť doma i vonku.

Deti robia jednotlivé cviky na výdrž, rodičia im merajú čas a zapisujú ich do výsledkovej listiny na webe. Nejde o to, kto urobí cvik najrýchlejšie, ale kto ho vydrží robiť čo najdlhšie. Čím viac odcvičených minút, tým lepší výsledok.

Výsledky sa neustále vyhodnocujú online a na stránke sa zobrazujú nielen najlepší školáci, ale aj najlepšie školy. Vyhráva škola, ktorá bude mať na konci najvyšší počet hodín strávených v pohybe. Viac sa o súťaži dozviete na tejto stránke.

Okrem toho výbornú telesnú výchovu na doma pripravila pre deti aj O2 Akadémia Mateja Tótha. Každý pondelok, stredu a piatok pridáva na web nové cvičenia, ktoré sú krátke, zábavné a vyskúšať si ich môžu aj rodičia. Videá nájdete na tejto stránke.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

SÚŤAŽ: Zabehni si stovku s Jánom Volkom

 Chcete si vyskúšať beh na 100 m s najrýchlejším Slovákom všetkých čias? Zapojte sa do našej súťaže, troch z vás zoberieme na nezabudnuteľné stretnutie s Jankom Volkom.

Staňte sa našimi fanúšikmi