DOVERUN

Rozbiehame bežeckú iWATT ligu

Rozbiehame bežeckú iWATT ligu

 Aby sme pomohli čo najväčšiemu počtu bežeckých klubov zvládnuť toto nepriaznivé obdobie, rozhodli sme sa spustiť virtuálnu ligu pre všetky bežecké kluby na Slovensku.

Bežci budú môcť nielen vyhrať a získať ceny, ale najmä svojimi nabehanými kilometrami podporovať klub, ktorý si vyberú.

Výkony, ktoré bežci a fanúšikovia podajú, si cez mobilnú aplikáciu vymenia za iWATTy, s ktorými vďaka Dôvere môžu pomôcť svojim klubom získať finančnú odmenu. V Dôvera lige si bežecké tímy a kluby rozdelia spolu 10-tisíc eur.

Behy a bežcov podporujeme už sedem rokov. Tento rok však potrebujú našu pomoc ešte viac, ako inokedy. Ideálnou cestou sa v čase izolácie javia byť virtuálne bežecké aktivity, preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s aplikáciou iWATT,“  uviedol Branislav Jendroľ, riaditeľ úseku služieb poistencom zdravotnej poisťovne Dôvera.

Bežecká liga by mala odštartovať začiatkom leta a vyvrcholiť na jeseň, ale zbierať energiu môžete už dnes. Ak ešte nepoznáte aplikáciu iWATT, viac sa o nej dozviete tu.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

SÚŤAŽ: Zabehni si stovku s Jánom Volkom

 Chcete si vyskúšať beh na 100 m s najrýchlejším Slovákom všetkých čias? Zapojte sa do našej súťaže, troch z vás zoberieme na nezabudnuteľné stretnutie s Jankom Volkom.

Staňte sa našimi fanúšikmi