DOVERUN

Prvý virtuálny Dôverun na pomoc športovcom

Prvý virtuálny Dôverun na pomoc športovcom

Využite formu, ktorú ste ladili na jarné bežecké podujatia a prihláste sa na virtuálnu desiatku alebo polmaratón v rámci Vir(tu)álneho Dôverunu Bež a pomôž. Môžete vyhrať zaujímavé ceny, ale hlavne, celé vyzbierané štartovné pomôže trom detským atletickým klubom.

Pretekať môžete kdekoľvek na svete a to v čase od pondelka 4. mája do nedele 10. mája (až do polnoci). Svoj výsledok zaznamenaný niektorou z bežeckých aplikácií môžete v priebehu súťažného týždňa opakovanými behmi vylepšovať.

Štartovné2 eurá, platba i registrácia prebiehajú online od 27.4.2020 do 10.5.2020. Propozície a prihláška sú na tejto stránke.

Pridajte sa, aby sme spolu pomohli trom atletickým klubom čo najskôr po skončení epidemiologických obmedzení opäť naplno rozbehnúť prípravu mladých nádejí.

Celá vyzbieraná suma sa rozdelí medzi kluby NAŠA atletika (Bratislava), kde sa deťom a mládeži venujú tréneri najrýchlejšieho Slováka Jána Volka a ich mladí zverenci dosahujú mimoriadne úspechy aj na medzinárodnej úrovni; AC Stavbár Nitra a AKAZA (Žilina), ktoré majú takisto výborné výsledky a snažia sa priviesť deti k pravidelnému športovaniu tak, aby sa šport stal súčasťou ich celoživotného štýlu.

cenyVDBP.jpgVýsledky nájdete tu.

  Ceny máme pripravené pre 24 z vás - odmeníme prvých troch mužov a prvé tri ženy v každej kategórii a v každej disciplíne.

Šancu na výhru však majú aj bežci, ktorí nedosahujú elitné časy - po skončení pretekov spustíme na našom facebookovom profile žrebovaciu súťaž pre každého, kto sa zapojil do Vir(tu)álneho Dôverunu a rozdelíme ďalšie ceny.


 

Zľavy na štartovné a iné výhody

SÚŤAŽ: Zabehni si stovku s Jánom Volkom

 Chcete si vyskúšať beh na 100 m s najrýchlejším Slovákom všetkých čias? Zapojte sa do našej súťaže, troch z vás zoberieme na nezabudnuteľné stretnutie s Jankom Volkom.

Staňte sa našimi fanúšikmi