DOVERUN

Idete na Rajecký maratón? Máme ceny aj pre posledných v cieli

Idete na Rajecký maratón? Máme ceny aj pre posledných v cieli

Počas maratónskej soboty v Rajci sme pre účastníkov pretekov opäť pripravili súťaž o ceny, ktoré by mohli urobiť radosť každému bežcovi či korčuliarovi. Stačí sa zastaviť v stánku Dôvery pred štartom alebo po dobehnutí do cieľa (do 13,45 hod) a s výhrou môže odísť aj ten najpomalší pretekár.

Náš stánok nájdete 10.8.2019 v priestore štartu/cieľa na Námestí SNP v Rajci. Stačí, ak nám dáte svoj súhlas na to, aby sme vám mohli 2 až 3 razy do roka poslať bežecký newsletter. Jeho obsahom bývajú informácie o tom, na aké bežecké preteky ponúkame zľavu, aké máme pre bežcov súťaže, zaujímavé tipy aj inšpiratívne články pre športovcov.

Stačí sa teda v Rajci preukázať svojím štartovým číslom, vyplniť a podpísať súhlas na zasielanie newslettra a postupujete do žrebovania o ceny. Žrebovanie prebehne na mieste o 14,00 hod.

Vyhrať môžete:

1. Komplexnú preventívnu prehliadku u telovýchovného lekára v hodnote 95 eur. Výherca ju môže absolvovať na akreditovanom pracovisku v Žiline. Jej obsahom je:

  •     spiroergometria
  •     EKG
  •     odber krvi
  •     antropometrické vyšetrenie, zhodnotenie zdravotného stavu a trénovanosti lekárom s odporučením adekvátnej záťaže, denného režimu a prípadne ďalších vyšetrení

2. Knihu Beh ťa zmení - príbehy neobyčajných slovenských bežcov

3. Tričko, hrnček a šnúrku na kľúče od Slovenského olympijského a športového výboru


Kompletné pravidlá súťaže nájdete v jej štatúte na tomto mieste.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

SÚŤAŽ: Zabehni si stovku s Jánom Volkom

 Chcete si vyskúšať beh na 100 m s najrýchlejším Slovákom všetkých čias? Zapojte sa do našej súťaže, troch z vás zoberieme na nezabudnuteľné stretnutie s Jankom Volkom.

Staňte sa našimi fanúšikmi