DOVERUN

Aj v roku 2019 máme pre vás lacnejšie štartovné. Vyberiete si?

Aj v roku 2019 máme pre vás lacnejšie štartovné. Vyberiete si?

Dôverunky a dôveruni, dobrá správa - zľavnené štartovné pre vás sa nám podarilo dohodnúť na vybrané preteky aj v roku 2019.

Jar

vo februári zoberte svoju polovičku na Valentínsky Dôverun Ty a Ja do bratislavskej Dúbravky. Za štartovné zaplatíte ako poistenci Dôvery o 2 eurá menej. Ide o dvojčlennú štafetu zloženú z muža a ženy, kde každý beží 5 km. Časy oboch partnertov sa sčítajú a dvojica, ktorá bude mať najnižší súčet, vyhráva. Už teraz vám prezradíme, že od nás víťazi získajú víkendový kúpeľný pobyt v Dudinciach.

V apríli sme pre vás pripravili zľavu na všetky disciplíny (okrem detských behov) v rámci ČSOB Bratislava Marathonu. Na maratón a polmaratón 4 eurá a na minimaratón, desiatku a štafetu 2 eurá. Registrácia už prebieha, nezmeškajte príležitosť bežať lacnejšie!

Ak sa ako bežec cestám vyhýbate, takisto v apríli máme pre prvých 300 zaregistrovaných Dôverákov zľavu aj na Cross Country Baba - Kamzík s Mitickou a to vo výške 4 eurá bez ohľadu na to, ktorú trasu si vyberiete. Zároveň pre vás na tomto podujatí chystáme špeciálnu súťaž o športtester Polar a ďalšie ceny.

Leto

V júni na vás čaká novinka - prvý raz sme sa stali partnerom Banskobystrického maratónu, vďaka čomu na štartovnom takisto zaplatíte za bežecký polmaratón a maratón menej o 4 eurá. Musíte však byť medzi prvými 300 zaregistrovanými bežcami, ktorí sú poistení v Dôvere. Maratón v Bystrici štartuje netradične v podvečerných hodinách, vďaka čomu má jedinečnú atmosféru a dobieha sa so západom slnka. Treba zažiť, nie každý deň môžete behať po R1...

Nezabudli sme ani na obľúbený Moon run  - zľava 2 eurá na vás čaká v Bratislave i v Nitre a tiež sa chceme vrátiť aj na Rajecký a Košický maratón.

A už tradične vám držíme miesto v tíme Dôvera deťom, ktorý aj v roku 2019 pobeží štafetu Od Tatier k Dunaju. Pravidlá prihlasovania sa uverejníme čoskoro.

Príďte, zabehajte si a pomôžte

Na záver ešte dve malé bežecké prosby - príďte si 23. marca do Svitu zabehnúť podtatranský krosový polmaratón Memoriál Jána Svočáka. Hoci sme hrdým partnerom podujatia, zľavu na štartovnom vám nedáme. Vyzbieraná suma sa totiž použije na pomoc ľuďom s ALS - svalovou atrofiou. Kvôli nej sa ich život končí oveľa skôr, ako by si zaslúžili. Príďte, skvelo si zabehajte a pomôžte...

A ak sa nevyberiete na Banskobystrický maratón, príďte 8. júna do Liptovského Mikuláša na Barlatón. Je to takisto charitatívne podujatie pre bežcov, cyklistov i chodcov, kde výťažok zo štartovného putuje na pomoc ľuďom s hendikepom. V minulých ročníkoch sa účastníci Barlatónu takto pozbierali chlapčekovi v bdelej kóme na špeciálny kočík či hendikepovaným športovcom na handbike.

handbiker.jpg

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi