DOVERUN

Rok 2018 opäť s výhodami pre vás

Rok 2018 opäť s výhodami pre vás

Aj v roku 2018 sa bežcom oplatí byť v Dôvere. Okrem už tradičných výhod, ako je lacnejšie alebo úplne bezplatné štartovné na vybraných podujatiach a hodnotných cien, máme pre našich poistencov aj nové bonusy.

Už od októbra 2017 sa môžete registrovať na niektorý z behov v rámci ČSOB Bratislava Marathonu so zľavou 4 (maratón, polmaratón) alebo 2 eurá (ostatné behy okrem detských). Zvýhodnené štartovné získa prvých tisíc bežcov poistených v Dôvere, ktorí sa zaregistrujú.

Zľavu na štartovnom môžete využiť aj na Moon Run v Bratislave, v Nitre i v Košiciach, ale aj na Rajeckom maratóne a vraciame sa aj do Košíc. Teda lacnejší môžete mať aj minimaratón, polmaratón a maratón v rámci Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach. A prvý raz budeme partnermi aj krosových pretekov Cross Country Baba - Kamzík, kde si tiež budete môcť uplatniť zľavu na štartovnom vo výške 4 eurá. V hre sú ešte ďalšie bežecké podujatia, s ktorých organizátormi momentálne rokujeme.

Pomoc na OTKD 2018

V roku 2017 sme pre vás prvý raz zabezpečili pomoc fyzioterapeuta na pretekoch Od Tatier k Dunaju. Keďže sa vám táto služba veľmi páčila a naozaj mnohým z vás aj pomohla, rozhodli sme sa vám ju priniesť aj v ďalšom ročníku pretekov. Zo všetkých pretekárov len naši poistenci budú môcť na trati zadarmo využiť profesionálny tejping a pomoc fyzioterapeutov z Rehabilitačného centra ProCare Medissimo.

Okrem toho opäť plánujeme na štart pretekov Od Tatier k Dunaju postaviť aj vlastný tím Dôvera deťom zložený z poistencov a zamestnancov Dôvery, možno sa v ňom miesto ujde práve vám. O možnosti prihlásiť sa vás budeme včas informovať.

Pokračujeme tiež v súťaži Dobehni si pre svoj Garmin, kde budete môcť za svoje bežecké snaženie sa vyhrať športtester Garmin Forerunner 920 XT, ale máme pre vás pripravenú odmenu aj v podobe ďalších športtesterov.

Plánujeme vám rozdať aj niekoľko kúpeľných pobytov, originálnych bežeckých dresov a môžete využiť aj bezplatnú telefonickú konzultáciu vášho zdravotného problému s lekárom, ktorý má s vaším súhlasom prístup do vašej zdravotnej dokumentácie - DôveraLinka24.

Pripravujeme toho pre vás ešte viac, nechajte sa prekvapiť.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi