DOVERUN

Od Tatier k Dunaju 2017 s exkluzívnou službou len pre bežcov  poistených v Dôvere

Od Tatier k Dunaju 2017 s exkluzívnou službou len pre bežcov poistených v Dôvere

Už štvrtý raz po sebe sme prebehli trať dlhú 345 km - od Tatier k Dunaju. Náš tím, ktorý ste tvorili vy, poistenci, ale aj my, zamestnanci Dôvery, sa opäť volal Dôvera deťom. Aby sme podporili najväčšiu finančnú zbierku pre najmenších – Hodina deťom.

Nadácia pre deti Slovenska ju organizuje už 18 rokov, pomohla doteraz takmer 300-tisíc deťom a stále má zmysel. Ale bežali sme aj preto, aby sme dali všetkým najavo, že ťaháme s vami za jeden povraz. Sme jeden tím, podržíme vás, keď treba.

A opäť to bol zážitok, na ktorý sa bude dať len ťažko zabudnúť. Kým na štarte a naprieč Liptovom nás viac, než beh samotný, umárali pekelné horúčavy, večer a v noci to bol lejak a búrka. A v nedeľu sa pridal i vietor - ako inak - do tváre.

Bežci poistení v Dôvere mali oproti ostatným výhodu - mohli si pred svojím tretím úsekom nechať "zreparovať" svoje telesné schránky profi fyzioterapeutmi. Premasírovali, ponaprávali a ak bolo treba, oblepili tejpingom. Samozrejme zadarmo.

Kineziotejping určite poznáte ako "farebné pásiky" nalepené na tele športovcov. Pri čom všetkom vedia pomôcť, pekne zhrnul mesačník Zdravie v tomto článku. 

Tejping na trati Od Tatier k Dunaju však nebol jedinou výhodou, ktorú máme pre bežcov – našich poistencov. Kompletný prehľad výhod nájdete na tomto mieste. Aktuálne sme už začali plánovať a riešiť bežecké výhody pre vás na rok 2018. Stavíme na osvedčené, ale budeme sa snažiť priniesť aj niečo nové, čo by vás mohlo potešiť.

Vážime si, že beháte a staráte sa tak o svoje zdravie. Zaslúžite si, aby sme vás za to odmenili...

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Výhercovia súťaže o štartovné

Poznáme výhercov súťaže o bezplatné štartovné na ktorúkoľvek disciplínu v rámci pretekov  Cross Country Baba - Kamzík s Mitickou, ktoré sa uskutočnia 29. apríla 2018.

Staňte sa našimi fanúšikmi