DOVERUN

Beh párov na MMM v Košiciach pozná víťazov

Špeciálna kategória v rámci Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach - Beh párov, sa v tomto roku stala korisťou Mateja Tabaka a Lenky Tabakovej. Súčet ich časov na polmaratónskej trati bol 3:07:29.

Odmenou im bude víkendový pobyt v Hoteli Boboty vo Vrátnej doline.

Na druhom mieste skončili Pavol Husár a Mária Rodáková, ktorí zaostali o necelé dve minúty - súčet ich časov bol 3:09:10. Tretí pár Nikola Lapošová a Peter Labusky zvládli spolu pomyselný maratón za 3:11:07.

Všetky tri dvojice mali rýchlejší čas, ako vlaňajší víťazi. Vtedy stačil na víťazstvo súčet časov v "hodnote" 3:14:46.

Ak ste sa do tejto kategórie prihlásili aj vy a ste zvedaví na svoje umiestnenie, prinášame vám kompletnú výsledkovú listinu.

Zľavy na štartovné a iné výhody

Výhercovia súťaže o štartovné

Poznáme výhercov súťaže o bezplatné štartovné na ktorúkoľvek disciplínu v rámci pretekov  Cross Country Baba - Kamzík s Mitickou, ktoré sa uskutočnia 29. apríla 2018.