DOVERUN

Idete na Rajecký maratón? Máme ceny aj pre pomalých

Idete na Rajecký maratón? Máme ceny aj pre pomalých

Počas maratónskej soboty v Rajci sme pre účastníkov pretekov pripravili súťaž o ceny, ktoré by mohli urobiť radosť každému bežcovi či korčuliarovi. Stačí sa zastaviť v stánku Dôvery pred štartom alebo po dobehnutí do cieľa a s výhrou môže odísť aj ten najpomalší pretekár.

Náš stánok nájdete 11.8.2018 v priestore štartu/cieľa na Námestí SNP v Rajci. Stačí, ak nám dáte svoj súhlas na to, aby sme vám mohli 2 až 3 razy do roka poslať bežecký newsletter. Jeho obsahom bývajú informácie o tom, na aké bežecké preteky ponúkame zľavu, aké máme pre bežcov súťaže, prípadne cez newsletter hľadáme členov do nášho tímu Od Tatier k Dunaju a podobné bežecké témy.

Stačí sa teda v Rajci preukázať svojím štartovým číslom, vyplniť a podpísať súhlas na zasielanie newslettra a postupujete do žrebovania o ceny. Žrebovanie prebehne na mieste o 15,00 hod.

Vyhrať môžete:

1. Športtester Polar A300 s hrudným pásom

2. Komplexnú preventívnu prehliadku u telovýchovného lekára . Výherca ju môže absolvovať v Žiline alebo v Banskej Bystrici, prípadne v Bratislave. Jej obsahom je:

  • spiroergometria
  • EKG
  • odber krvi
  • antropometrické vyšetrenie, zhodnotenie zdravotného stavu a trénovanosti lekárom s odporučením adekvátnej záťaže, denného režimu a prípadne ďalších vyšetrení

3.  Bezečký dres značky eleven

4. Knihu Bežec a lyžica (nielen) o stravovaní športovca

Kompletné pravidlá súťaže nájdete v jej štatúte na tomto mieste.

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi