DOVERUN

Valentínsky DôveRUN Ty a Ja 2017

Valentínsky DôveRUN Ty a Ja 2017

Vytvorte so svojou polovičkou dvojčlenný tím a poďte si spolu zabehnúť 5 + 5 km na druhom ročníku Valentínskeho DôveRUN-u Ty a Ja v Bratislave Dúbravke. Vyhrať môžete valentínsku saunu s vírivkou a šampanským i hodinovú relaxačnú masáž pre dvoch a ďalšie ceny.

Po priaznivých ohlasoch na minuloročný prvý Valentínsky DôveRUN Ty a Ja sme sa rozhodli naň nadviazať ďalším ročníkom. Zaľúbené dvojice si tak opäť môžu prísť užiť výnimočnú atmosféru a zaujímavú 5 km dlhú trať. Navyše sa popri behu dokážu postarať aj o svoje deti, pretože kým jeden z dvojice beží, druhý sa môže venovať deťom a potom si úlohy vymenia.

Neváhajte preto a prihláste sa na preteky aj vy. Štart je v nedeľu 12.2.2017 o 11:00 hod v Bratislave Dúbravke pri kruhovom objazde na ulici Pod záhradami. Najskôr vybehne polovica bežcov – z každého páru jeden, odbehne 5 km, pričom sa mu meria čistý čas. Po jeho dobehnutí do cieľa vybehne druhá polovička páru, beží opäť 5 km po tej istej trase a meria sa jej čistý čas.

Výsledný čas je súčtom dvoch čistých časov v každom páre. Čas strávený „odovzdaním štafety“ sa nezapočítava do výsledného času. Víťazom je dvojica s najlepším súčtom časov, aj keď nie je v cieli prvá. O napätie a zábavu do poslednej chvíle je teda postarané. Tešíme sa na vás!

 

Zľavy na štartovné a iné výhody

Staňte sa našimi fanúšikmi